IBW Instytut Badań Wariograficznych
Poznaj prawdę! Kradzieże, oszustwa, wykrywacz kłamstw

CENNIK

Cena badania wariograficznego każdorazowo ustalana jest indywidualnie. Uzależnione jest to od złożoności badanej sprawy, ilości przeprowadzonych badań (breakdown-clearing test), ilości badanych osob oraz regionu Polski, w którym badanie będzie prowadzone(koszt dojazdu jeśli w danym mieście nie ma naszej placówki)

Firmom/instytucjom stale współpracujacym z nami udzielamy preferencyjnych stawek na badania wariograficczne.

Dokładne określenie całkowitego kosztu badań wariograficznych nastąpi po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy.

Cena urządzenia (wariografu) ustalana jest indywidualnie z każdym klientem i zależy od wybranego modelu oraz ilości zamówionych urządzeń. Każdorazowo przesyłamy indywidualnie opracowaną ofertę cenową.

Za nasze usługi wystawiamy faktury VAT.

Warunki zamówienia badania w Instytucie Badań Wariograficznych

  • W celu rezerwacji terminu w Instytucie Badań Wariograficznych należy wykonać wplatę zadatku na kwotę 500 zł tytułem "Rezerwacja terminu".
  • Po dokonaniu wpłaty należy skontaktować się telefonicznie z Instytutem w celu rezerwacji terminu i przygotowania badań.
  • Pozostała należność regulowana jest przez Zamawiającego w ustalonym terminie w miejscu wykonywania badania.
  • W przypadku rezygnacji z badań można je odwołać na minimum 24h przed ustalonym terminem bez obowiązku dopłaty pozostałej należności.
  • W przypadku nie pojawienia się na badaniu w wyznaczonym terminie Klient zostanie wezwany do zapłaty pełnej należności za badanie tytułem gotowości Eksperta do przeprowadzenia badań oraz ewentualnym tytułem zwrotu kosztów dojazdu, wynajęcia sali do badań lub innych kosztów ustalonych uprzednio z Zamawiającym.
Nr.rachunku 06 1240 6292 1111 0010 6132 8416
Pekao Bank Polski
Odbiorca: IBW, Instytut Badań Wariograficznych
Kod BIC (Swift): PKOP PL PW
KRS: 0000014843

Po dokonaniu wpłaty należy skontaktować się telefonicznie z wybraną placówką IBW lub z Ogólnopolską Infolnią Telefoniczną pod nr. 883 570 340 w godzinach 8:00 - 20:00.

Jesteś zainteresowany kosztem zakupu wariografu? Zapraszamy tutaj Powyższa informacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych ani reklamy działalności gospodarczej.